Menüü
Müün - Kategooriad
"Sulge aken
Müün
Müügi kontaktid:
Telefon: +372 5032725

NÕRKVOOLUKAABLID

 
1  2
 
Tooteid lehel:
Pilt
Kauba nimetus
Ühik
Kauba olemasolek
Hind
<p>
	Signalisatsioonikaabel 4 x 0,22 mm², Elan, 150041</p>
Ühik:meeter
Kauba olemasolek: On olemas
> 5000 m
Hind: 0.08 €
<p>
	Andmesidekaabel 6x0,33 mm, 91106.100, lapik</p>
Ühik:meeter
Kauba olemasolek: On olemas
80 m
Hind: 0.13 €
<p>
	Andmesidekaabel 2090-XXNFMP-S20, Allen-Bradley</p>
Ühik:rull
Kauba olemasolek: On olemas
1 rull
Hind: 50.00 €
<p>
	Optiline patchcord OM3, 50/125, 2xLC-SC, DNS, 201106</p>
Ühik:tükk
Kauba olemasolek: On olemas
2 tk
Hind: 1.00 €
<p>
	Optiline patchcord SM OM3, 50/125, 2xSC-SC, DNS, 200325</p>
Ühik:tükk
Kauba olemasolek: On olemas
1 tk
Hind: 1.00 €
<p>
	Optiline patch kaabel SM, 10/125, 2xLCU-SCU, DNS, 200213</p>
Ühik:tükk
Kauba olemasolek: On olemas
1 tk
Hind: 1.50 €
<p>
	Optiline patchcord OM1 dpx, SC/LC, 2621124, Optobit</p>
Ühik:tükk
Kauba olemasolek: On olemas
1 tk
Hind: 1.50 €
<p>
	Optiline patchcord OM1 dpx, SC/LC, 2621128, Optobit</p>
Ühik:tükk
Kauba olemasolek: On olemas
1 tk
Hind: 2.00 €
<p>
	Optiline patch kaabel SM, 10/125, 2xSCU-SCU, DNS, 200201</p>
Ühik:tükk
Kauba olemasolek: On olemas
1 tk
Hind: 1.50 €
Hinnad on lõplikud! Hinnad ei sisalda käibemaksu. Ma ei ole käibemaksukohustuslane.
 
1  2
 
Tooteid lehel: