Lambi mastikomplektid LCK4-16-10A, Ensto
(Müük, tel: +372 5032725 )
Ühik
kompl
On olemas
90 kompl
Kirjeldus
osad: LFB16-10A ja SV15 (Al 10-35 mm² / Cu 1,5-25 mm²). LCK4-16-10A komplekti kuulub kolm faasijuhtme klemmi KE10.1, üks nulljuhtme ühendusklemm KE10.3 ning 0,35m pikkune 16mm² maandusjuhe koos kaablikingaga ja kaitsmepesaga LFB16-10A koos 10A sulavkaitsmega (4mm² vask toitejuhtmega 0,4m).
Hind
Hind on lõplik! Hind ei sisalda käibemaksu. Ma ei ole käibemaksukohustuslane.
Tagasiside
Nimi *
E-post *
Kontakt telefon *
Lisainfo *
Kontrollkood:
Palun sisesta kontrollkood:
Seotud tooted
<p>
	Sulavkaitsmed 10A, ETI, 002312104</p>